Vadybininkas (rinkodaros)

Skelbimas galioja iki: 2017.03.08

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška, bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
Nereikia pardavinėti produktų.

Reikalavimai

Ieškoma reiklių, ambicingų, siekiančių karjeros žmonių, mėgstančių bendrauti, atsakingų, mokančių planuoti. Kadangi kompanija gamina produktus iš alavijo, tai produktai skirti sveikatai, grožiui ir sportuojantiems. Ypatingai tinka šis darbas tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir nori padėti kitiems tai padaryti.

Privalumai:
vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis, užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Nemokami kvalifikacijos tobulinimo kursai. Be to, dar galimybė dirbti kaip papildomą darbą ir galimybė susikurti nuosavą verslą, be rizikos bankrutuoti. Verslą paveldi vaikai. Didesnė pensija. Finansinė laisvė. Asmenybės tobulėjimas. Pagalba kitiems ir t.t.

Kita informacija:
Šiam darbui išmokti yra duodamas nemokamas mokytojas visam laikui. Atlyginimą apskaičiuoja pati kompanija Amerikoje, kuris per 38 darbo metus nėra vėlavęs. Atlyginimas yra neribojamas. Galimybė uždirbti pakankamai dideles pajamas, kurios leidžia laisvai gyventi Lietuvoje.

Atlyginimas

350–1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti
Siųsti savo CV

Neringos Gailūnienės individuali veikla

Tik pelningai dirbanti įmonė Aloe Vera of Amerika, įkūrusi Lietuvoje dukterinę įmonę jau 13 metų, neturinti skolų (nes tai šeimos verslas), teisingas marketingo planas (apmokėjimo sistema dirbantiesiems), didžiausia pasaulyje alavijų augintoja, produktų iš alavijų gamintoja ir platintoja, įvertinta pasaulyje aukščiausiais kokybės sertifikatais, uždarbis neribotas, laisvu grafiku, komandinis darbas ir t.t.

Daugiau informacijos: www.foreverliving.lt
Visi Neringos Gailūnienės individuali veikla darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »