Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Vadybininkas

900-1300 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Hansa Flex Hidraulika“

Darbo pobūdis

Aktyvi naujų klientų paieška;
Darbas su esamais klientais;
Klientų poreikių išsiaiškinimas bei analizė;
Pardavimų veiklos planavimas ir įgyvendinimas;
Teikiamų paslaugų ir naujovių pristatymas klientams;
Klientų konsultavimas;
Užsakymų priėmimas ir vykdymas;
Pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pardavimų srityje - privalumas (mechanika);
Techninis išsilavinimas - privalumas;
Komunikabilumas, atsakingumas, strateginis mąstymas, veržlumas, noras tobulėti ir siekti aukštesnių rezultatų;
Darbas su kompiuteriu;
Mokėjimas planuoti ir organizuoti darbą;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Vairuotojo pažymėjimas.

Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą tarptautinėje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

UAB „Hansa Flex Hidraulika“

UAB "HANSA FLEX HIDRAULIKA" yra bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė, priklausanti „HANSA FLEX“ įmonių grupei, esančiai daugelyje pasaulio šalių ir aptarnaujančiai daugiau kaip 150 tūkstančių gaminamos produkcijos naudotojų. „HANSA FLEX“ yra hidraulinių sistemų bei komponentų lyderė Europoje. Labai platus įmonių tinklas ir kvalifikuoti darbuotojai leidžia mūsų partneriams pasiūlyti greitus ir patikimus technologinius sprendimus.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Hansa Flex Hidraulika“
2809 €
Vid. atlyginimas bruto
(84% didesnis už LT vidurkį)
134
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2083 €
25% uždirba 2083-2700 €
25% uždirba 2700-3249 €
25% uždirba nuo 3249 €