UAB „Baltic Fleet Management“

Vadybininkas (Vokiečių kalba)

1050-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Baltic Fleet Management“

Darbo pobūdis

Nuolatinių ryšių palaikymas su esamais klientais, jų poreikių analizė ir tinkamų sprendimų parinkimas;
Pervežimų organizavimas, iškilusių problemų sprendimas; Potencialių klientų paieška telefonu ir elektroniniu paštu (Vokiečių kalba);
Atsiskaitymų bei dokumentų kontrolė;

Reikalavimai

Vokiečių kalbos žinios - privaloma, kitų kalbų žinojimas yra privalumas;
Geri kompiuteriniai įgūdžiai;
Organizuotumas ir puikūs bendravimo įgūdžiai;
Noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje;
Atsakingumas bei kruopštumas.

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje kompanijoje;
Įdomų ir atsakingą darbą;
Visas socialines garantijas;
Draugišką ir dinamišką kolektyvą;
Puikias profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1050-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo darbo rezultatų

UAB "Baltic Fleet Management" yra ideali vieta naujam kandidatui prisidėti prie organizacijos vystymo, įgyvendinti savo idėjas ir augti kartu su įmone. Jeigu ieškote realių karjeros galimybių , tai idealiausia vieta Jums. Per pirmuosius pilnus savo veiklos metus įmonė sugeneravo beveik 2 000 000 EUR pardavimų. Įmonė nuolatos auga ir ieško patyrusių specialistų. Vadovaudamiesi aukščiausiais vadybos standartais, LEAN vadybos sistema, suteiksime Jums idealias sąlygas tobulėti kaip specialistui.