Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Daivida“

Viešųjų konkursų pardavimų vadybininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - UAB „Daivida“

Darbo pobūdis

  • Susitikimų organizavimas su klientais ir vykimas pas juos;
  • Darbas su centrine viešųjų pirkimų informacine sistema CVP IS, CPO;
  • Darbas su Valstybinėmis įstaigomis pirkimo klausimais;
Perkančiųjų organizacijų pirkimo planų analizė ir kontakto užmezgimas;
  • Dokumentų ruošimas viešiesiems pirkimams;
Konkursinės medžiagos analizė;
  • Patikslinimų ir pretenzijų rašymas bei analizė;
  • Viešuosius pirkimus reglamentuojančių LR įstatymų ir kitų teisės aktų išmanymas ir gebėjimas jų taikymas;
  • Konsultacijų ir pagalbos įmonės darbuotojams teikimas viešųjų pirkimų klausimais;
  • Įmonės ir produktų pristatymas klientams;
  • Komandinis darbas įmonės viduje, pasiūlymų rengimas, sprendimų teikimas;
  • Derybų vedimas, sutarčių sudarymas, pardavimų administravimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Užsakymų ir prekių klientams administravimas, pardavimų planavimas bei planų vykdymas, nuolatinis rezultatų analizavimas;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais;
  • Darbas nuotoliu;

Reikalavimai

  • būtina darbo patirtis maisto pramonės sektoriuje (FMSG), prioritetas - mėsos pramonė.
  • būtina darbo patirtis su viešaisiais pirkimais ir jų išmanymas.
  • iniciatyvumas;
  • komunikabilumas;
  • nešabloniškas mąstymas;
  • analitinis mąstymas;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • organizuotumas;
  • derybiniai įgūdžiai;
  • savalaikis paskirtų užduočių vykdymas;

Mes jums siūlome

  • Automobilis
  • Nešiojamas kompiuteris
  • Mobilusis telefonas

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Priedai už darbo rezultatus

UAB DAIVIDA yra mėsos gamybos ir perdirbimo įmonė. Savo veiklą pradėjo 1996-aisiais metais. Praeitais metais įmonė atnaujino savo strategiją ir pradėjo naudoti naują prekės ženklą ROKIŠKIO MĖSINĖ bei intensyviai dirbti su didžiaisiais prekybos tinklais. Didžiausias įmonės turtas – nuoširdūs ir atsakingi įmonės darbuotojai. Šiuo metu yra susiformavęs profesionalus kolektyvas, kurį sudaro per 200 darbuotojų.
informacija apie UAB „Daivida“
1247 €
Vid. atlyginimas bruto
213
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 803 €
25% uždirba 803-1124 €
25% uždirba 1124-1464 €
25% uždirba nuo 1464 €