UAB "Permanent Makeup of Baltics"
Daugiau apie įmonę »

Vadybininkė (-as) - administratorė (-ius)

Iki 600 Eur
Kaunas - UAB "Permanent Makeup of Baltics"

Darbo pobūdis

Ieškome vadybininkės (-o) - administratorės (-iaus).

Pagrindinis darbas:
  • NAUJŲ KLIENTŲ PAIEŠKA, BENDRAVIMAS SU ESAMAIS KLIENTAIS.

Kiti darbai:
  • informacijos e.svetainėje atnaujinimas;
  • pirkėjų konsultavimas telefonu ir internetu (lietuvių/anglų/rusų kalbomis)
  • prekių talpinimas/atnaujinimas e.parduotuvėjė;
  • naujų prekių siuntų priemimas/sandėliavimas;
  • prekių užsakymų paruošimas; išssiuntimas; konsultavimas;
  • prekių pardavimas vietoje;
  • reklaminių skrajučių talpinimas/atnaujinimas specialiuose forumuose mokymų ir produktų pardavimų tematika FaceBook;
  • mokymų medžiagos paruošimas (spausdinimas, pakavimas, susegimas, startiniu paketų paruošimas ir kt. reikalingas pasiruošimams prieš mokymus ir mokymų metu)
  • darbo/mokymų priemonių užsakymas iš esamų tiekėjų;
  • dalyvavimas parodose ir konferencijose Lietuvoje ir užsienyje;
  • mokymų organizavimas/mokinių registravimas;
  • klinikos administratorės pavadavimas, reikalui esant;

Reikalavimai

  • BŪTINA patirtis vadybinio darbo pobūdžio, geri pardavimo įgūdžiai.
  • GERAS išmanymas darbe kompiuteriu (microsoft, photoshop).
  • Taip pat YPAČ svarbu geras raštingumas lietuvių, rusų/ar anglų kalbomis, taip pat bendravimas rusų ir/ar anglu kalba telefonu.
  • Būtina turėti VAIRUOTOJO teises IR AUTOMOBILĮ.

Mes jums siūlome

Siūlome gerą atlyginimą pagal užsienio standartus.
Draugišką ir jauną kolektyvą.

Atlyginimas

Iki 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mūsų įmonė rengia permanentinio makiažo mokymus ir prekiauja permanentinio makiažo priemonėmis ir įranga. Pagrindės šalys prekybai: Lietuva, Latvija, Estija, tačiau prekyba vyksta visose Europos šalyse ir JAV. Šiuo metu ieškome antro darbuotojo į pardavimų vadybininko pozicija. Pagrindinė prekyba vyksta internetu (turime e.parduotuvę), el.paštu ir telefonu. Dalyvaujame parodose. Bendravimas lietuvių, anglų, rusų kalbomis.
Informacija apie UAB "Permanent Makeup of Baltics"
687 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Paulius Penkauskas