Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Verslo rezervai“

VADYBININKĖ (-AS) BALDŲ SALONE

600-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Verslo rezervai“

Darbo pobūdis

Profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
Bendravimas su architektais ir dizaineriais;
Prekių logistikos organizavimas;
Kasdieninė salono priežiūra ir prekių išdėstymas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis baldų ar interjero prekių pardavimų srityje; (būtų privalumas)
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu gebėjimai;
Organizuotumas bei atsakingumas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir dinamišką darbą;
Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
Tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

600-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo patirties ir kompetencijų. Galimi priedai prie algos už gerus rezultatus.

"Čeri Baldai Namams" - tai gilias tradicijas turintis baldų salonų tinklas Lietuvoje ir Latvijoje.

Jau daugiau kaip 20 metų dirbame tam, kad padėtume Jums įgyvendinti savo idėjas ir sukurtume jaukų ir išskirtinį Jūsų namų stilių. Per tą laiką sukaupėme didžiulę patirtį baldų prekybos ir paslaugų organizavimo srityje. Sėkmingai ir nuosekliai dirbdami, tapome partneriais su itin patikimais užsienio šalių baldų gamybos ir prekybos lyderiais.

Šiuo metu atstovaujame daugiau negu 60 skirtingų užsienio baldų gamintojų ir siūlome platų kokybiškų klasikinių bei modernių baldų asortimentą, kurį sudaro virtuvės, svetainės, valgomojo, miegamojo, minkštieji odiniai ir gobeleniniai baldai. Pas mus rasite baldų darbo kambariui, restoranams, kavinėms, viešbučiams, stilingų interjero aksesuarų.
informacija apie UAB „Verslo rezervai“
722 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.