Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Permanent Makeup of Baltics“

Vadybininkė (-as) / e.parduotuves administratorius

Iki 700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Permanent Makeup of Baltics“

Darbo pobūdis

Ieškome vadybininkės (-o) - administratorės (-iaus).

Pagrindinis darbas:
  • UŽSAKYMŲ PRIĖMIMAS, UŽSAKYMŲ PAKAVIMAS, IŠSIUNTIMAS, GROŽIO MOKYMŲ DALYVIŲ REGISTRAVIMAS, ORGANIZAVIMAS

Kiti darbai:
  • informacijos e.svetainėje atnaujinimas;
  • pirkėjų konsultavimas telefonu ir internetu (lietuvių/anglų/rusų kalbomis)
  • prekių talpinimas/atnaujinimas e.parduotuvėjė;
  • naujų prekių siuntų priemimas/sandėliavimas;
  • prekių užsakymų paruošimas; išssiuntimas; konsultavimas;
  • prekių pardavimas vietoje;
  • reklaminių skrajučių talpinimas/atnaujinimas specialiuose forumuose mokymų ir produktų pardavimų tematika FaceBook;
  • mokymų medžiagos paruošimas (spausdinimas, pakavimas, susegimas, startiniu paketų paruošimas ir kt. reikalingas pasiruošimams prieš mokymus ir mokymų metu)
  • darbo/mokymų priemonių užsakymas iš esamų tiekėjų;
  • dalyvavimas parodose ir konferencijose Lietuvoje ir užsienyje;
  • mokymų organizavimas/mokinių registravimas;
  • klinikos administratorės pavadavimas, reikalui esant
  • pagalba klinikos administratorėms su papildomais galimais darbais, joms nespėjant;

Reikalavimai darbuotojui

  • BŪTINA patirtis vadybinio darbo pobūdžio
  • Labai gera kalbamoji ir rašomoji Lietuvių kalba
  • LABAI GERAS išmanymas darbe kompiuteriu,
  • Taip pat geras raštingumas ANGLŲ KALBA
  • Rusų k. privalumas, bet nebūtinybė
  • Būtina turėti VAIRUOTOJO teises IR AUTOMOBILĮ.

Įmonė siūlo

Siūlome gerą atlyginimą.
Draugišką ir jauną kolektyvą.

Atlyginimas

Iki 700 €/mėn. į rankas

Mūsų klinika įsikūrusi prestižinėje Kauno vietoje, Savanorių pr. Klinikoje įrengti keturi kabinetai kuriuose dirba net penkios permanentinio makiažo specialistės. Klinika yra specializuota - atliekamos tik permanentinio makiažo procedūros. Klinikos įkurėja ir savininkė gerai žinoma pemanentinio makiažo meistrė L.Penkauskienė.
informacija apie UAB „Permanent Makeup of Baltics“
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.