UAB „Personalo nuomos valdymas“

VADYBININKĖ (-AS) ĮDARBINIMO AGENTŪROJE

600-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

Darbas įdarbinimo agentūroje!

  • Darbo skelbimų publikavimas, soc. tinklų priežiūra;
  • Naujų darbuotojų paieška;
  • Skambučių ir informacijos srautų valdymas;
  • Personalo įdarbinimo dokumentų rengimas ir administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome pozityvaus, inovatyvaus, kūribiško ir motyvuoto į rezultatus darbuotojo.

  • Puiku jeigu dalyvavai Erasmus mainuose arba stažuotėse, priklausei studentų organizacijoms, dirbai su aktyviais pardavimais ar turi patirties personalo skyriuje.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą + bonusus nuo įdarbintų darbuotojų;
  • Darbą jaunatviškoje ir draugiškoje įdarbinimo agentūroje;
  • Darbo vietą Savanorių pr. netoli McDonald's.
  • Darbo laiką I-V, 9:00 - 17:00

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas

Personalo nuoma – tai ne tik laikinasis įdarbinimas, tai Jūsų įmonės darbo efektyvumo didinimas
Personalo nuomos ir atrankos įmonė UAB “PERSONALO NUOMOS VALDYMAS” specializuojasi statybos, gamybos, pramonės administravimo, logistikos sektoriuose.