Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Lankava“

Vadybininkė (-as) (marketingo skyrius)

Nuo 550 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Lankava“

Darbo pobūdis

  • Pirkėjų skolų administravimas.
  • Pirkimo-pardavimo sutarčių ruošimas.
  • Lojalumo programos administravimas.
  • Ataskaitų rengimas (Microsoft PowerPoint; Excel; Word).
  • Kiti darbai.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas.
  • Buhalterinės apskaitos bendrieji pagrindai.
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
  • Geri bendravimo įgūdžiai.
  • Kūrybiškumas, naujų idėjų generavimas.

Mes jums siūlome

  • Draugišką ir motyvuojantį kolektyvą.
  • Pozityvią darbo aplinką.
  • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
  • Mokymus/ kursus kvalifikacijai kelti.

Atlyginimas

Nuo 550 €/mėn. į rankas

Vienas didžiausių statybinių medžiagų prekybos centrų Pietų Lietuvoje. Įkurta 1994 metais Alytaus mieste. Įmonė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, apdailos, sodo ir daržo, darbų saugos, elektros, įrankių ir tvirtinimo detalių, santechnikos prekėmis, teikia įvairias paslaugas.
informacija apie UAB „Lankava“
1805 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
116
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1235 €
25% uždirba 1235-1450 €
25% uždirba 1450-1949 €
25% uždirba nuo 1949 €