Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Interlogistika“

Vadybininko asistentė (-as) ( Be patirties apmokiname)

600-2000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „Interlogistika“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario:

  • Ekspedicijos procesų suvokimas ir taikymas darbo metu;
  • Informacijos teikimas kolegoms apie krovinių užsakymus;
  • Pagalba transporto vadybininkams organizuojantiems krovinių vežimą, jų deleguotų užduočių vykdymas;
  • Bendravimas su klientais ir reikalingos informacijos gavimo užtikrinimas;
  • Transporto maršrutų planavimas, valdymas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu); Rusų kalbos mokėjimas - privalumas;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, komunikabilumas, tikslumas, gebėjimas suvaldyti stresines situacijas;
  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo, kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę įgauti vertingos patirties logistikoje ir su laiku tapti savarankišku;
  • Darbą su jaunatvišku kolektyvu;
  • Mokymus, bei visą reikiamą pagalbą iš vadovo ir kolegų.

Ofisas randasi Kauno miesto centre Kanto g.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

600-2000 €/mėn. į rankas
Derinamas individualiai, priklauso nuo parities.

informacija apie UAB „Interlogistika“
1467 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.