Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „VAGOS prekyba“
Daugiau apie įmonę »

VAGA/PC BIG knygyno pardavėjas konsultantas 0,5 etatui

292-310 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „VAGOS prekyba“

Darbo pobūdis

Aktyvus bendravimas su knygyno klientais;
Profesionali pagalba, išsirenkant labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes;
Aktyvūs pardavimai;
Klientų aptarnavimas prie kasos;
Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Taisyklinga lietuvių kalba;
Entuziazmas ir aktyvumas;
Meilė knygoms;
Darbo kompiuteriu ir kasos aparatu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Lankstų darbo grafiką;
Atlyginimo priedus, priklausančius nuo pardavimų;
Nuolaidas mūsų knygynuose;
Galimybę pirmajam susipažinti su naujai išleistomis knygomis;
Visada laiku mokamą darbo užmokestį, visas socialines garantijas;
Realias karjeros galimybes.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „VAGOS prekyba“ personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

292-310 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Knygynų tinklas „VAGA" yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje, valdantis didžiausią knygynų tinklą įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Mūsų knygynuose prekiaujama daugiau kaip 30 tūkstančių pavadinimų knygomis, išleistomis Lietuvos leidyklų ir importuojamomis iš užsienio, taip pat siūlome ir platų dovaninių prekių asortimentą. Profesionali knygynų komanda visada padės išsirinkti iš gausybės prekių.
informacija apie UAB „VAGOS prekyba“
768 €
Vid. atlyginimas bruto
127
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 624 €
25% uždirba 624-669 €
25% uždirba 669-888 €
25% uždirba nuo 888 €