Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

VšĮ „Vaiko medis“ siūlo darbą:

VšĮ „Vaiko medis“

Darželis įsikūręs privačiame 2 aukštų name su uždaru net 15a dideliu kiemu, ramioje ir saugioje miesto centrinėje dalyje, Vilniaus Naujamiesčio seniūnijoje. Netoliese yra Vingio parkas. Čia pat VU gamtos muziejus.
Darželio patalpose yra atskiros erdvės ugdomajai veiklai, žaidimui, miegui. Turime didelę sporto salę su specialia paminkštinta danga.
Geografinė aplinka palanki vaikų ugdymui. Darželio aplinkoje vaikai turi galimybę ištisus metus įgyti gamtos tyrinėjimo įgūdžius – stebėti aplinkos objektus ir gamtos reiškinius. Mes organizuojame įdomią ir kūrybingą veiklą gamtoje, ekologinius žaidimus, pažintines ekskursijas už darželio ribų, išvykas, kuriose vaikai gali atrasti , tyrinėti, eksperimentuoti ir atsipalaiduoti gamtos prieglobstyje. Vaikai turi puikią galimybę pasijusti tikrais sodininkais augindami ir prižiūrėdami gėles bei daržoves.

Įmonės darbo skelbimai