Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
VšĮ „Gedimino miesto mokykla“

Vaikų darželio auklėtoja (-as)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Gedimino miesto mokykla“

Darbo pobūdis

  • Ikimokyklinio amžiaus vaikų (2-5 metų) ugdymas;
  • Gamtamokslinių veiklų / projektų vykdymas su vaikais;
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas su vaikais ir jų tėvais;
  • Aktyvus dalyvavimas mokyklos bendruomenės gyvenime.

Reikalavimai

  • Pedagoginis / ikimokyklinio ugdymo srities išsilavinimas (privalumas);
  • Pedagoginė patirtis dirbant su ikimokyklinio amžiaus vaikais (privalumas);
  • Aistra pedagoginiam darbui, meilė gamtai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, atvirumas, iniciatyvumas;
  • Noras tobulėti, nuolat mokytis.

Mes jums siūlome

  • Šiuolaikišką ir draugišką kolektyvą, pagarbius santykius;
  • Kūrybos laisvę, šiuolaikišką aplinką, inovatyvias ugdymo priemones;
  • Darbą nedidelėje vaikų grupėje (iki 16 vaikų) pilnu etatu;
  • Konkurencingą atlyginimą ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Gedimino miesto darželis skirtas vaikams, kuriems patinka tyrinėti, atrasti ir sužinoti, klausti ir kartu ieškoti atsakymų. Ugdymo procese taiko Reggio Emilia ugdymo filosofijos idėjas, socialinio ir emocinio intelekto ugdymo programą Kimoči, svarbus gamtamokslinis ir kūrybiškumo ugdymas. Šiuo metu renka mažųjų mokslininkų darželio grupę, kuriai ieško mažųjų draugo / ikimokyklinio ugdymo pedagogo.
Mokykloje dirba šiuolaikiškas, savo darbą mylintis kolektyvas.
informacija apie VšĮ „Gedimino miesto mokykla“
1435 €
Vid. atlyginimas bruto
38
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1190 €
25% uždirba 1190-1429 €
25% uždirba 1429-1688 €
25% uždirba nuo 1688 €