Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Alma littera įmonių grupė

Vaikų žaidimų kambario darbuotojas (-a)

Nuo 730 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - Alma littera įmonių grupė

Ką tu veiksi:

Dirbsi ir žaisi su vaikais, organizuosi veiklas, vesi edukacinius užsiėmimus ir gimtadienio programas vaikams pramogų erdvėje Kakės Makės Pasaulis.

Iš tavęs tikimės:

Noro, motyvacijos bei patirties dirbant su vaikais, kantrumo, kūrybiškumo ir atsakomybės, galimybės dirbti pagal slankųjį darbo grafiką.

Kas tavęs laukia:

  • Malonių iššūkių kupinas darbas, įsitraukimas į projektus, renginių organizavimą;
  • Tikime, kad mokytis galima kasdien, tad tavo iniciatyvos bus išgirstos;
  • Pažadame palaikyti ateityje siekiant vidinės karjeros pokyčių;
  • Kuriame šiltą ir patikimą atmosferą komandoje, todėl siūlysime įsitraukti į vidinius renginius, iniciatyvas ir suteiksime darbuotojo nuolaidų paketą, įsigyjant mūsų verslų prekes ir paslaugas.


Su mūsų Privatumo politika galite susipažinti paspausdami šią nuorodą:

Atlyginimas

Nuo 730 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Alma littera įmonių grupė

Alma littera įmonių grupė

„Alma littera“ įmonių grupė – tai didžiausia knygų leidybos ir prekybos grupė Baltijos šalyse. Grupę sudaro leidyklos „Alma littera“ ir „Šviesa“, „Knygų klubas“, mažmeninės knygų prekybos tinklas „Pegasas“, prekybos įmonė „Alma littera sprendimai“, tiesioginės rinkodaros įmonė „Arpresa“, logistikos įmonė „ALG logistika“, integruoto ugdymo mokyklos „Šiaurės licėjus“ bei vaikų darželis „Aukštyn kojom“.

Kakė Makė – vienas stipriausių ir įdomiausių lietuviškų prekių ženklų, išaugęs nuo vaikų pamėgtų knygelių iki įvairių produktų, TV laidų, spektaklių ir įvairių kitų veiklų vaikams. Vienas iš naujų vykdomų šio prekės ženklo projektų – pramogų erdvės šeimai „Kakės Makės pasaulis“ Vilniuje ir Kaune.