Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB ''Vairoma'' siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB ''Vairoma''

Mūsų įmonė didžiuojasi surinktu darbuotojų kolektyvu ir maža darbuotojų kaita. Turime 17 metų patirtį darbe su hidraulika ir mechanika. Atsakingas požiūris į atliekamus darbus ir jiems suteikiama 2 metų garantija paskatina klientų pasitikėjimą bei ženkliai išskiria mus tarp konkurentų. Garantinėse sąlygose kiek įmanoma detaliau aprašėme vairo sistemos priežiūros taisykles taip užtikrindami kokybę ir mažą garantinių atvejų kiekį.
Jau prieš 10 metų pastebėjome tendenciją, kad automobiliuose didėja elektrinių vairo stiprintuvo sistemų, o nuo 2013 metų tapo aišku, kad automobilių industrijos ateitis siejama su elektromobiliais. Siekiame būti inovatyviausiais ir stipriausiais elektrinių vairo stiprintuvų siurblių, elektrinių vairolazdžių stiprintuvų bei elektrinių vairo kolonėlių srityje. Jau keletą metų bendradarbiaujame su Lietuvos universitetais. Turime užsienio partnerių Ispanijoje, Lenkijoje, Italijoje ir Ukrainoje. Atkaklus veržimasis ir investicijos padėjo mums įgyti daug vertingos patirties, todėl elektrinių vairo mazgų restauravimo darbams drąsiai suteikiame 1 metų garantiją. Elektrinių vairo mechanizmų remonto dalis 2015 m. sudarė tik apie 5% apyvartos, 2016 m. pakilo iki 15%, o 2018 jau sudaro apie 40%.