Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
CVB klientas

Vairuotojas B kat.

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Neirada“

Darbo pobūdis

Iš vakaro gaunamas detalus maršrutas, ryte sandėlyje pasikraunamas krovinys, ir krovinys paskirstomas per taškus (vidutiniškai 20 taškų) baigti taškai - baigtas darbas. Orientacinis darbo laikas nuo 6h iki 13-14h, Intensyviai dirbant galima baigti ir ankščiau.

Reikalavimai
  • Atsakingumas, atidumas, pareigingumas, mandagumas.
  • Privalumas panašaus darbo patirtis (logistika, ekspedicija, siuntų ar prekių pristatymas).
  • 2 metų B kategorijos vairavimo stažas

Reikalavimai darbuotojui

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas
  • Galimybes užsidirbti papildomai
  • Karjeros galimybės

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas

UAB „Neirada“

UAB "Neirada" tai įmonė užsiimanti vietiniais temperatūrinių ir įprastų krovinių pervežimais jaunatviškas, komandiškas, perspektyvus kolektyvas. Užtikriname vairuotojų gerovę, problemas sprendžiame kartu, tik taip pasiekiame pačius geriausius rezultatus.
informacija apie UAB „Neirada“
1027 €
Vid. atlyginimas bruto
25
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.