Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

Vairuotojas (7.5 t.) (C kategorija)

1800-2400 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas, Birštonas, Kaišiadorys - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

  • Įmonė užsiimanti tarptautinių krovinių pervežimų ieško vairuotojo, turinčių C kategoriją ratui LT-DE-LT arba kadencijai.
  • Darbas kadencijomis po 3-4 savaitės. Tarp kadencijų 1-2 savaitės poilsio namuose.
  • Paletinių krovinių pasikrovimas į automobilį ir jų pristatymas numatytu maršrutu;
  • Darbas su tentiniais, naujais Iveco Daily Euro 6 klasės sunkvežimiais iki 7,5 t.
  • Dalinių, pilnų krovinių pervežimas Vokietijoje.
  • Darbas su automatine pavarų dėže.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panaši darbo patirtis;
  • Punktualumas, atidumas, atsakingumas ir pozityvumas.
  • C vairavimo kategorija.
  • 95 kodas.
  • Skaitmeninė vairuotojo kortelė.
  • Privalumas anglų, rusų arba vokiečių kalbos žinios ir vairuotojo darbo patirtis.

APMOKYMAI NETURINTIEMS DARBO PATIRTIES!

Apmokamos kelionės išlaidos iš / į Vokietiją.

Įmonė siūlo

  • Draugišką ir vieningą kolektyvą;
  • Pozityvią darbo aplinką;
  • Galimybes tobulėti.

Atlyginimas

1800-2400 €/mėn. į rankas

UAB „Pigu perku group“

UAB “Pigu perku” mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo vieną populiariausių siuntų persiuntimo platformą Lietuvoje www.pirkeu.lt, Latvijoje www.perceu.lv ir Estijoje www.OstaEU.ee .
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (3)
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1774 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1355 €
25% uždirba 1355-1683 €
25% uždirba 1683-2160 €
25% uždirba nuo 2160 €