Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Vairuotojas - ekspeditorius (B kategorija)

550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“

Darbo pobūdis

Pagal paskirtą maršrutą ( Vilniaus regionas) pasikrauti prekes į krovininį automobilį ( mikroautobusą);
Laiku, pagal dokumentus pristatyti prekes klientams;
Grįžus iš maršruto, priduoti tvarkingus dokumentus;
Rūpintis ir prižiūrėti transporto priemonę, laiku pranešti apie gedimus.

Reikalavimai

Vairuotojo teisės B kategorija;
Būtina panašaus darbo patirtis;
Noras dirbti ir geri bendravimo įgūdžiai;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, pareigingumas.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Sveikatos draudimą ir papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
Motyvuojantį atlygį už darbą.
Penkių darbo dienų savaitę.
Geras darbo sąlygas darbščiame ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

550 €/mėn. į rankas
bei priedai už atliktą darbą nuo 200 iki 400 eurų ("į rankas")

AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA – tai naujas UAB „Bennet distributors“ vardas, kuri yra tarptautinių „SPI Group“ ir „Amber Beverage Group“ dalis, pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje.
Mes esame socialiai atsakingas, patikimas ir geidžiamas darbdavys.
Mūsų varomoji jėga - iniciatyva Ir entuziazmas!
informacija apie UAB „AMBER DISTRIBUTION LITHUANIA“
1895 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
319
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1119 €
25% uždirba 1119-1654 €
25% uždirba 1654-2116 €
25% uždirba nuo 2116 €