Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Expertus LT“

Vairuotojas – ekspeditorius ( C kat.)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Pasikrauti prekes į krovininį automobilį pagal paskirtą dienos maršrutą (Vilniaus-Utenos raj.);
  • Laiku, pagal dokumentus, pristatyti prekes klientams;
  • Grįžus iš maršruto, priduoti tvarkingus dokumentus;
  • Rūpintis ir prižiūrėti transporto priemonę, laiku pranešti apie gedimus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vairuotojo teisės C- C1 kategorija, 95 kodas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Sąžiningumas ir geri bendravimo įgūdžiai;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, pareigingumas ir atsakomybė.

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje ir lyderiaujančioje įmonėje;
  • Motyvuojantį atlygį – nuo 900 € į rankas plius priedus (nuo 200 Eur iki 400 Eur);
  • Sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus;
  • Penkių darbo dienų savaitę ( nuo 6-6:30 val.) ;
  • Geras darbo sąlygas darbščiame profesionalų kolektyve.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos: .

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Plius priedai nuo 200 Eur iki 400 Eur

ExpertusLT klientas – įmonė priklausanti tarptautinių įmonių grupei. Pirma ir didžiausia alkoholinių gėrimų importuotoja ir viena iš pirmaujančių gėrimų platintojų Lietuvoje.