Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
„Vičiūnų“ įmonių grupė

Vairuotojas - ekspeditorius

950-1250 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Prekių pasikrovimas/išsikrovimas bei pristatymas klientams Lietuvoje.

Pasikrovimo vieta: Šiauliai/ Šiaulių regionas
Transportas: iki 5 tonų

Reikalavimai darbuotojui

  • BŪTINOS B ir C kategorijos teisės, 95 kodas;
  • Pageidautina patirtis išvežiojant maisto produktus;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas;
  • Darbo drausmės laikymasis;

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

950-1250 €/mėn. į rankas

„Vičiūnų grupė“ – viena stambiausių ir ekonomiškai stipriausių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimio produktų lyderė pasaulyje. Siekiame pilnai valdyti visą verslo grandinę, tad grupėje veikia nuosavos transporto bei logistikos kompanijos, valdančios kelių šimtų naujausių vilkikų parką bei modernius logistikos centrus. Tarptautinius pervežimus vykdome jau ilgiau nei du dešimtmečius, o sėkmę čia mums garantuoja žmogiški ir sąžiningi santykiai ne tik su partneriais, bet ir su mūsų darbuotojais.