Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Zipas“

Vairuotojas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Zipas“

Darbo pobūdis

  • Siuntų pakrovimas į automobilį ir patikimas jų pristatymas numatytu maršrutu Kauno mieste, rajone bei Vilniuje;
  • Prireikus krovinio patikimas pristatymas Varšuvoje;
  • Gaunamų užsakymų priėmimas, bei vykdymas pagal numatytą maršrutą;
  • Korektiškas,mandagus, bei profesionalus bendravimas su klientais, bei kolegomis;
  • Maksimalus savo darbo kokybės užtikrinimas;
  • Tiesioginis bendravimas su klientais vykdant siuntų surinkimus;
  • Siuntų surinkimo ir rūšiavimo organizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Turėti patirties vairuojant/dirbant su mikroautobusu;
  • Turėti stiprią orientaciją į kliento poreikius, gebėjimą pažvelgti į situaciją iš kliento pusės;
  • Turėti gebėjimą kokybiškai aptarnauti klientus pagal bendrovėje galiojančius standartus;
  • Būti pasiryžus vykdyti mūsų nustatytus kokybinius ir kiekybinius tikslus;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas – privalumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Draugiškas kolektyvas

Sveikatingumas

Draudimas

Biuras

Puikiai įrengta darbo vieta ir darbo priemonės

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas
Įmonė siūlo:

Darbą sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu.
Darbo aprangą.
Laiku mokamą atlyginimą (nuo 1000 Eur/mėn į rankas).
Galima naudotis savo mikroautobusu pagal nuomos sutartį.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
UAB „Zipas“
strongest_in_lithuania

UAB „Zipas“

The international parcel delivery platform PARCELSTARS is designed for large and medium-sized businesses to send parcels between different countries using various courier services.
informacija apie UAB „Zipas“
2684 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.