Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Evgrupus“

Vairuotojas - Kurjeris B kategorija

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Evgrupus“

Darbo pobūdis

Ieškome KURJERIŲ Vilniuje ( TOP maisto pristatymo platforma Lietuvoje )
  • Darbas pagal darbo sutartį ( Jums nereiks individualių veiklų , nes būsite oficialiai įdarbinti )
  • Darbas lanksčiu grafikų ( ne mažiau nei 40 valandų per 7 dienas )
  • Galimas APGYVENDINIMAS Vilniuje.
  • Pradėk priimti užsakymus bet kada, kai tau patogu per mobiliąją programėlę , pats reguliuoji savo darbo laiką , norimas pertraukas ar išeigines.
  • Darbas B KATEGORIJOS ĮMONĖS AUTOMOBILIU ,kurį duodame ir asmeniniams poreikiams kol dirbate mūsų įmonėje , automobiliu nereikia keistis ir dalintis ar grąžinti į ofisą , jis nuolatos yra su Jumis.
  • Jokių papildomų išlaidų automobilio draudimui , remontui ar automobilio nuomai nėra.
  • Darbas pilnu etatu. , tačiau laisvu grafiku.
  • Darbas tik Vilniaus mieste , jokių tarpmiestinių maršrutų.
  • Kurjerius apmokome.
  • Kuro kompensacijos.
  • Pagal poreikį mokamus avansus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sąžiningumas
  • Patirtis kurjerio darbe būtų privalumas ( be patirties apmokome )
  • Noras dirbti ir užsidirbti.
  • Gebėjimas dirbti lanksčiu grafiku.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui
Mes jums siūlome:
  • Kurjerio darbą pagal sutartį , o ne individualią veiklą.
  • Visada laiku mokamą atlyginimą.
  • Jaunatvišką ir tarptautinę komandą.
  • Atlyginimą priklausantį nuo Jūsų darbo laiko ir rezultatų.
  • Socialines garantijas , pilnai mokamus mokęsčius.
  • Pagalba visais klausimais 24/7 , lankstų požiūri į darbuotoją .
  • Įvairios premijos , bonusai , konkursai įmonės viduje.
  • Techniškai tvarkingi automobiliai , esant gedimams suteikiami pakaitiniai.
  • Galite patys reguliuoti savo darbo laiką , pertraukas ir laisvadienius.
  • Jeigu reikia , apgyvendinimą Vilniuje.

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas:
  • Priklausomai nuo rezultatų ir skirto darbo laiko.
  • Patrauklios premijos dirbant piko metu ir savaitgaliais.

EV Transfer - tai įmonė kuri teikia transporto ir pristatymo paslaugas
informacija apie MB „Evgrupus“
651 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 650 €
25% uždirba 650-650 €
25% uždirba nuo 650 €