Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Nėgė“

Vairuotojas - kurjeris Kaune arba Vilniuje

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nėgė“

Darbo pobūdis

Siuntų pristatymas ir surinkimas priskirtame regione.

Reikalavimai darbuotojui

Ko mes tikimės iš tavęs:
Patikimo siuntų pristatymo ir surinkimo;
Mandagaus bendravimo su klientais;
Orientavimosi pagal adresus;
Ne mažesnio nei 2 metų vairavimo stažo (B kat.) ir gerų vairavimo įgūdžių;
Atsakomybės, sąžiningumo ir pozityvaus požiūrio į darbą.

Visada laiku mokamą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Visas socialines garantijas ir reikalingas darbo priemones;
Aiškią motyvavimo sistemą;
Galimybę dirbti regione pagal gyvenamąją vietą;
Darbuotojams iš kitų rajonų galime suteikti apgyvendinimą.

Susisiekti telefonu

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
UAB „Nėgė“

UAB „Nėgė“

SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas
informacija apie UAB „Nėgė“
1712 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
90
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1458 €
25% uždirba 1458-1569 €
25% uždirba 1569-2002 €
25% uždirba nuo 2002 €