Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
MB „Eagleship“

SIUNTŲ PILOTAI ieško BT kurjerio Vilniuje (B kat.)

900-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Eagleship“

Darbo pobūdis

Kas? Kur? Kada? Mėgsti vairuoti, o bendravimas su žmonėmis tave džiugina? Reikalui esant greitai orientuojiesi situacijoje ir nebijai iššūkių? Patinka dinamiškas ir judrus darbas? Jei taip, manom, kad turime tau pasiūlymą.
SIUNTŲ PILOTAI – nestandartinių siuntų ir krovinių pervežimo įmonė, ieško pastiprinimo.
Mūsų pilotai:
  • Surenka bei pristato siuntas ir krovinius visoje Lietuvoje ir už jos ribų;
  • Yra fiziškai stiprūs ir pasiruošę siuntų pakrovimui ir iškrovimui, daug vairuoja;
  • Puikiai naviguoja Lietuvos miestuose ir miesteliuose;
  • Visada su šypsena pasitinka ir atsisveikina;
  • Padeda spręsti iškilusius iššūkius ir lanksčiai bei teigiamai žiūri į pokyčius;

Reikalavimai darbuotojui

Mums toli iki tobulumo, tačiau tikimės kad tu:
  • Vairuoji ne mažiau 2 metus (B kat.);
  • Krovininio mikroautobuso vairavimo patirtis (privalumas);
  • Komunikabilumas ir punktualumas, didelis atsakingumas ir savarankiškumas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Supranti, jog siuntos ir kroviniai gali būti sunkūs ir ne visada švarūs;
  • Turi supratimą, kaip elgtis su kroviniu, kaip jį tvirtinti ir paruošti saugiam transportavimui;
  • Esi pozityvus, sumanus ir sugebi spręsti problemas savo iniciatyva;
  • Reikalui esant, galėsi išvykti į užsienį 1-2 dienom.

Įmonė siūlo

Ką siūlome?
Pozityvią darbo aplinką;
Itin jauną ir draugišką kolektyvą;
Pagalbą ir palikymą kasdieniuose iššūkiuose;
Visada laiku mokamą atlyginimą;
Visas soc. garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Gerą nuotaiką ir palaikymą iniciatyvoms; :)

Norėdami sužinoti daugiau apie darbo specifiką, galite susisiekti telefonu arba el. paštu:

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. į rankas
plius priedai

KAS MES TOKIE IR KĄ MES DAROME
Kai eina kalba apie tai, kas tave gyvenime "veža", mums itin paprasta atsakyti: mus "veža" tai, kad mes be sustojimo vežam! Išbandykite mūsų paslaugą, garantuojame, suprasite ką reiškia "veža" kai vežam:) Kodėl pasiinkome tokį pavadinimą? Nes pilotai, itin sąmoningi, tikslūs kaip laikrodis, susikoncentravę ir pasiruošę įvairiom situacijom. Jie yra techniški, sumanūs ir disciplinuoti. Mūsų uždavinys - atitikti šį apibūdinimą, nes esame pilotai - SIUNTŲ PILOTAI! Įmonė MB "Eagleship" veiklą pradėjo 2013 m. elektroninės prekybos bei marketingo srityje. Bėgant laikui susidūrėme su problema, jog daugelis kurjerių ir siuntų tarnybų veža tik gabaritines ir taisyklingų formų siuntas bei krovinius. Tęsiantis šiai problemai mes nutarėme išspręsti tai ir tapome nestandartinių siuntų, negabarinių krovinių, baldų, auto dalių ir kitų prekių vežėjais. Pervežimų srityje veiklą pradėjome ne taip senai, tačiau jau spėjome užsitarnauti juridinių ir fizinių klientų pasitikėjimą. Mūsų pagrindinė užduotis, kad siunta ar krovinys saugiai pasiektų gavėją iki pat durų. Naudojame pažangias pakavimo, tvirtinimo technologijas, nuolat dalyvaujame mokymuose ir tobulėjimo kursuose, kad užtikrintume aukščiausią paslaugų kokybę Jums - mūsų klientams. Esame atviri objektyviai kritikai, pamokoms ir patarimams, tad jei jų turite su malonumu išklausysime ir įgyvendinsime.
informacija apie MB „Eagleship“
1516 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.