Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „EKOBAZĖ“

Vairuotojas-pagalbinis darbininkas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EKOBAZĖ“

Darbo pobūdis

Atliekų surinkimas sunkiasvoriu automobiliu (antrinių žaliavų, buitinių atliekų konteinerių surinkimas iš klientų, atliktų darbų fiksavimas elektroninėje laikmenoje, darbas komandoje su pagalbiniu darbininku ).

Reikalavimai darbuotojui

C, CE kategorijos ir 95 kodas

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Dušas
Darbo užmokestį - nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius, plius priedus už papildomus darbus.
Darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.
Stabilus, ilgalaikis darbas.
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga.
Papildomų naudų paketą (draudimą nuo nelaimingų atsitikimų 24/7, kelionės išlaidų dalinį kompensavimą, nemokama kava, arbata prieš ir po darbo )

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti kontaktiniu telefonu arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Nuo 2007 metų rinkoje veikianti įmonė šiandien teikia kompleksines atliekų tvarkymo paslaugas.

Antrinių žaliavų surinkimas (popieriaus, plastiko, stiklo ir kt.) ir paruošimas perdirbimui, stambiųjų atliekų tvarkymas, gamybinių atliekų tvarkymas, statybinių atliekų tvarkymas, pavojingų atliekų tvarkymas, konfidencialių dokumentų naikinimas, antrinio kuro gamyba, padangų tvarkymas, padangų perdirbimas. Konsultacijos GPAIS klausimais. Individualūs mokymai įmonėms.
informacija apie UAB „EKOBAZĖ“
1775 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
182
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1128 €
25% uždirba 1128-1559 €
25% uždirba 1559-2042 €
25% uždirba nuo 2042 €