Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „EKSPARAS“

Vairuotojas - sandėlininkas

800-900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „EKSPARAS“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo ir patyrusio prekių išvežiotojo - vairuotojo, kuris bus atsakingas už užsakymų surinkimą iš sandėlio ir pristatymą klientams. Įmonė taip pat prekiauja valymo mašinomis, aukšto slėgio aparatais, todėl gali iškilti poreikis šių mašinų demonstracijai, remontui ir techninei priežiūrai. Darbas tik darbo dienomis.

Reikalavimai darbuotojui

Noras mokytis, tobulėti, dirbti ir užsidirbti;
Domėjimasis produktais ir noras tobulėti šioje srityje;
Kelyje elgtis atsakingai, saugiai, kultūringai;
Asmeninė disciplina ir atsakomybė;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Geras laiko planavimas;
Gebėjimas greitai orientuotis situacijoje;
Geri vairavimo įgūdžiai (B kategorija).

Įmonė siūlo

Mob. telefoną darbui;
Įmonės automobilį;
Galimybę mokytis ir tobulėti.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas
Mokami papildomi priedai, kurie priklauso nuo padalinio rezultatų.

1995 m. įkurta UAB "EKSPARAS" - viena iš pradininkių Lietuvos rinkoje tiekiant profesionalius Europos gamintojų valymo produktus, įrankius, įrenginius bei higienos reikmenis. Asortimente galima rasti viską, kas susiję su švara – nuo dulkių šluosčių iki itin galingų plovimo mašinų. Aukštos kokybės, mūsų atstovaujamų Europos gamintojų, produkcija populiari ir vertinama klientų beveik 30 metų. Per šį laiką įgijome net reikliausių klientų pasitikėjimą.

Mes pasiruošę rasti geriausius valymo sprendimus:

Viešbučiams,
Restoranams, kavinėms ir valgykloms,
Valymo paslaugas teikiančioms įmonėms,
Prekybos centrams,
Gamykloms,
Automobilių plovykloms ir servisams,
Medicinos įstaigoms,
Viešosioms įstaigoms,
Ir visiems kitiems, norintiems pasiekti aukščiausio lygio valymo rezultatus darbo vietoje ar namuose.