UAB „Šiaulių apskrities televizija“

Vaizdo operatorius

650-740 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Šiauliai - UAB „Šiaulių apskrities televizija“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti vaizdo operatorių/-ę prie „Šiaulių televizijos“ komandos, kuri 30 metų kasdien pateikia žinias, naujienas apie svarbiausius krašto įvykius. Jeigu tu gebi istoriją, naujieną papasakoti vaizdu, jei turi meninį ir estetinį kadro suvokimą, gebi matyti objektų privalumus, subtilybes bei jas akcentuoti video medžiagoje, jeigu mėgsti būti įvykių sukūryje ir juos užfiksuoti pirmas/-a, „Šiaulių televizija“ gali tapti tavo vieta. Pagrindinis darbo pobūdis - televizijos reportažų, publicistinių, pokalbių, gyvenimo būdo laidų ekonominėmis, socialinėmis, politinėmis, sporto temomis filmavimas. Tikime, kad svarbiausia yra noras ir energija.

Reikalavimai

Daug kas išmokstama, tačiau nuo pirmosios dienos tau reikės: Filmavimo teorijos pagrindų; Valdyti vaizdo kamerą; Darbo žiniasklaidoje patirties; Būti susipažinus su Premiere Pro, Adobe Photoshop, Adobe Audition programomis. Tikimės, kad tu dalinsiesi savo žiniomis, mintimis, idėjomis ir kartu su komanda rengsi, įgyvendinsi, koordinuosi kūrybinius projektus bei reklamos kampanijas. Kiti reikalavimai: Informacinių technologijų išmanymas; Pareigingumas, kruopštumas, greita orientacija, organizuotumas, orientacija į rezultatą, inovatyvumas; Vairuotojo pažymėjimas; Darbo patirtis žiniasklaidoje būtų privalumas;

Mes jums siūlome

Tau siūlome: Dinamišką, įdomų darbą; galimybę mokytis ir augti profesionalų komandoje;

Atlyginimas

650-740 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Aptariamas pokalbio metu.

UAB „Šiaulių apskrities televizija“

Jau 25 metus į šiauliečių širdis kasdien beldžiasi sava televizija. Šiandien televizijos transliacijas gali matyti daugiau nei 500 000 Lietuvos gyventojų. Taip pat ją mato Telia, Splius, Balticum, Cgates ir kitų operatorių kllientai. Nors televizijos programa orientuota į Šiaulių apskrities auditoriją - laidų rengėjai ir programos sudarytojai sau kelia pagrindinį uždavinį - šio ir kitų regionų žmonės turi gauti kuo daugiau informacijos apie socialinius, kultūrinius, ekonominius pokyčius. Taip pat ,,Šiaulių televizijos" programoje rodomos nepriklausomų prodiuserių sukurtos bei kitų regioninių televizijų parengtos laidos.
,,Šiaulių televizija" rengia informacines, publicistines, pramogines, pokalbių ir kitokias TV laidas. Nemažą autorinės programos dalį sudaro švietėjiško, mokomojo pobūdžio laidos. Profesionaliai dirbantys žurnalistai, operatoriai, montuotojai per metus parengia per 3000 informacinių ir analitinių siužetų.
,,Šiaulių televizija" šiuo metu yra operatyviausia informavimo priemonė Šiaulių regione. Televizijos Žinių tarnyba veikia kaip informacijos agentūra: reportažai, filmuota medžiaga perduodama respublikinėms televizijoms, radijui, naujienų agentūroms (TV3, LNK, radijui M-1, Delfi ir kt.)
informacija apie UAB „Šiaulių apskrities televizija“
780 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.

Jus taip pat gali sudominti: