Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS

UAB „Vakarų Beržas“ siūlo darbą:

Šiuo metu įmonė neturi aktyvių skelbimų.

UAB „Vakarų Beržas“

UAB „VAKARŲ BERŽAS“ įkurta 2014 m. Įmonė įsikūrusi netoli Radviliškio miesto gražiame Kaulinių kaimelyje.

Įmonės gamybinės patalpos užima apie 10 ha ploto. Įmonėje dirba daugiau kaip 80 darbuotojų.

Įmonė užsiima EPAL padėklų, standartinių, nestandartinių vienkartinių padėklų, granulių, briketų, malkinės medienos ir kitų kuro rūšių gamyba ir prekyba.

90 procentų malkinės medienos yra eksportuojama į kitas šalis. Didžioji dalis produkcijos yra eksportuojama į: Angliją, Airiją, Norvegiją,Vokietiją. Įmonė naudojasi modernia, specializuota įranga, skirta medienos skaldymui, smulkinimui, džiovinimui.

2015 m. įmonė gavo licenciją suteikiančią teisę gaminti EPAL padėklus. UAB „VAKARŲ BERŽAS“ licencijos numeris LT-009. Vadovaudamiesi ISPM 15 standarto reikalavimais gaminį džioviname naujausiose džiovinimo kamerose ir atitinkamai žymime LT-006128.

Galime patenkinti visus kliento poreikius pagamindami ne tik EPAL padėklą,bet ir įvairius kitus padėklus,pagal kliento poreikį ir norą. UAB „VAKARŲ BERŽAS“ jauna ir moderni, sparčiai auganti, bei tobulėjanti EPAL padėklų gamintoja pabaltyje, siekianti patenkinti įvairiausius kliento poreikius.Įmonė gamina sertifikuotą Epal padėklą, kuris garantuoja tikslius padėklų ir jų elementų išmatavimus.

Mūsų robotizuotos-automatinės gamybos linijos leidžia mums pagaminti 150000 padėklų per mėnesį. Tai pat įmonė gamina vienkartinius, nestandartinius padėklus. Tikime kad esame konkurencingi, nes investuojame ne tik į naujausias technologijas (robotizuotos gamybos linijos, naujausios džiovyklos), bet ir į savo darbuotojus. Už konkurencingą kainą, kokybiškai pagaminta ir laiku pristatyta produkcija – mūsų įmonės sėkmės garantas.