Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Clean Solutions“

Valymo darbų specialistas, Klaipėdoje

Iki 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - UAB „Clean Solutions“

Darbo aprašymas:

Ieškome valymo darbų specialisto. Darbas solidžioje ilgametėje valymo paslaugų bendrovėje Clean Solutions, Klaipėdoje ir Klaipėdos regione.

Darbo pobūdis:
Specialių valymo darbų atlikimas skirtingos paskirties objektuose: langų ir pertvarų valymas, generaliniai, postatybiniai valymai, kilimų valymai, objektų apžiūros ir sąmatų sudarymas, darbų delegavimas, atliktų darbų pridavimas.
Darbo laikas nuo 08:00 iki 17:00 valandos, darbo dienomis. Yra galimybė dirbti lanksčiu darbo grafiku priklausomai nuo sezonų.

Tikimės, jog Jūs:

Turite vairuotojo pažymėjimą, esate komunikabilus, kruopštus, atidus, pareigingas, turite darbo patirties su valymo įrenginiais/ įrankiais.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą, priedus priklausančius nuo darbo rezultatų, galimi viršvalandžiai. Visi darbai atliekami su įmonės įranga, drabužiais, eksploatuojamas įmonės automobilis. Pasiekus gerus darbo rezultatus yra galimybė tapti darbų vadovu.
Daugiau informacijos tel.

Atlyginimas

Iki 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Clean Solutions“

UAB „Clean Solutions“

UAB „Clean Solutions“ yra virš 13 metų Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti bendrovė. Bendrovė teikia visas patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas, įskaitant specializuotus valymo darbus (langų valymas, kiliminės dangos valymas, baldų plovimas, fasadų plovimas, postatybinis valymas ir pan.). Be valymo paslaugų, Bendrovė taip pat prekiauja higienos produktais (rankšluostinis, tualetinis popierius, skystas muilas, dezodorantai ir kt.), nuomoja purvą surenkančius kilimėlius, taip suteikiant galimybę savo Klientams gauti viską, kas susiję su jų patalpų švara, iš vienų rankų.
informacija apie UAB „Clean Solutions“
475
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.