Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Valytoja (-as) Helsingborg

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Skubiai nuo sausio pradžios ieškome darbuotojų darbui valymo srityje Helsingborg - Švedijoje. Įdarbinimas Lietuvoje.

Darbo pobūdis:
  • Savarankiškas bei komandinis ofisų bei gyvenamųjų patalpų valymas.

Reikalavimai

  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Fizinė ištvermė;
  • Savarankiškumas;
  • Galimybė pradėti dirbti nuo vasario mėn.

Mes jums siūlome

  • Darbas nuo vasario mėn.
  • Suteikiamas darbinis automobilis pasiekti reikiamus objektus;
  • Valandinį darbo užmokestį;
  • Ilgalaikį darbo pasiūlymą;

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

www.facebook.com/Amberstaffdarbas