Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Ainava, UAB

VALYTOJAS (-A)

Nuo 660 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - Ainava, UAB

Darbo pobūdis

Administracinių, gamybinių, buitinių, sandėliavimo patalpų valymas ir priežiūra.

Reikalavimai darbuotojui

  • Tikimės, kad turite analogiškos darbo patirties - laikome tai dideliu privalumu!
  • Mėgstate ir mylite švarą.
  • Žalingais įpročiais mėgaujatės tik laisvu nuo darbo metu.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą darbo užmokestį;
Socialines garantijas;
Patogius darbo rūbus ir kokybiškas darbo priemones.

Atlyginimas

Nuo 660 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Ainava, UAB

Ainava, UAB

Ainava, UAB – patikimas ilgalaikis partneris verslo erdvės švarai.

Patalpų valymo ir teritorijos priežiūros versle sukaupėme jau daugiau kaip 25 metų patirtį. Teikdami kokybiškas, profesionalias ir operatyviai atliekamas paslaugas galime pasirūpinti visais Kliento poreikiais, susijusiais su švara.

Kiekvieną Klientą vertiname individualiai – nusprendžiame ir pasiūlome racionalius valymo sprendimus, kurie taupo laiką bei pinigus.
informacija apie Ainava, UAB
963 €
Vid. atlyginimas bruto
1251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 521 €
25% uždirba 521-888 €
25% uždirba 888-1072 €
25% uždirba nuo 1072 €