Superior A/S

Vamzdynų montuotojas, RAS sistemos

3100-3300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - Superior A/S

Darbo pobūdis

Ieškome žmonių, kurie prisijungtų prie patyrusios Recirkuliacinių Akvakultūros Sistemų technikų - vamzdynų montuotojų komandos.

Atsakomybės:
PE, PP, PVC vamzdynų montavimas, filtrų ir siurblių jungimas, bei kiti su žuvų veisyklos įrengimu susiję darbai.

Darbas komandose po 2 - 3 asmenis. Komandiruotės formatas 6/2. Motyvuotus, atsakingus ir norinčius tobulėti žmones visų darbo su RAS sistemomis ypatumų išmokysime projekto metu.
Projektas yra šalia Bergeno.
RAS projekto pavyzdys:
rex-m.de/wp-content/uploads/RAS-aquaculture-filtration-rex-m-1024x501.png

Reikalavimai

Reikalingas norvegiškas D-numeris
Būtina darbo statybose ar montavime patirtis
2D ir 3D brėžinių bendras supratimas
Darbo patirtis su PE, PVC ar kito tipo vamzdynais būtų didelis privalumas
Anglų kalba privalumas

Mes jums siūlome

Apmokamos visos kelionės, apgyvendinimo (gyvenimas po 1 kambaryje) ir maitinimo išlaidos. Suteikiami visi reikalingi darbo drabužiai, PPE priemonės.
Atlyginimas:
13-14 Eur/h , +10,2% atostoginių, 60 valandų darbo savaitė. Atlyginimas mokamas einamojo mėnesio pabaigoje.
Kilus klausimams galite skambinti numeriu arba rašyti laišką elektroniniu paštu.

Atlyginimas

3100-3300 €/mėn. į rankas

„Superior“ teikia kokybišką projektų valdymą ir konsultavimo paslaugas visoms pramonės šakoms. Įmonės RAS montavimo ir plastiko virinimo komandose jau dirba beveik 50 lietuvių. „Superior" yra rinkos lyderis teikiant personalą akvakultūros sektoriui. Daugiau informacijos apie mus: supsou.com/?lang=lt