UAB „NOVIKONTAS TSS“
Daugiau apie įmonę »

Vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montuotojas

12-15 €/val. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „NOVIKONTAS TSS“

Darbo pobūdis

Ieškome vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montuotojų darbui laivų statykloje Norvegijoje.

Reikalavimai

Analogiška darbo patirtis;
Gebėjimas skaityti darbinius brėžinius;
Išsilavinimas: vidurinis su profesine kvalifikacija.

Mes jums siūlome

Karjeros galimybes;
Laiku mokamą atlyginimą;
Lankstų komandiruočių grafiką (6 savaitės dirbti ir 2 savaites ilsėtis Lietuvoje);
Nemokamą apgyvendinimą ir maitinimą komandiruočių metu;
Kelionių organizavimą nuo namų iki darbo vietos.

Atlyginimas

12-15 €/val. į rankas

UAB Novikontas TSS. Mūsų pagrindinė veikla vamzdynų montavimas, ŠVOK ir izoliavimo darbai laivuose ir pramoniniuose objektuose.