Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
CVB klientas

VERSLO CENTRŲ EKSPLOATACIJOS VADOVAS (-Ė)

Nuo 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.

Darbo pobūdis

  • Verslo centrų techninio stovio priežiūros užtikrinimas bei juose esančių įrenginių priežiūra, techninis palaikymas, gedimų šalinimo organizavimas;
  • Pavaldžios darbuotojų komandos darbų organizavimas bei kontrolė;
  • Bendradarbiavimas su nuolatiniais įmonės partneriais bei paslaugų tiekėjais, siekiant palaikyti efektyvų nekilnojamo turto eksploatavimą;
  • Dokumentacijos, susijusios su turto valdymu administravimas ir archyvavimas;
  • Finansinių atsiskaitymų valdymas ir vykdomų darbų ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (inžinerinis, techninis);
  • Ne mažesnė nei 3-5 metų patirtis komercinių pastatų priežiūros srityje;
  • Rangovų atrankos, darbų užsakymo, organizavimo ir priežiūros patirtis;
  • Komercinių patalpų įrengimo patirtis;
  • ŠVOK sistemų bei silpnų srovių infrastruktūros išmanymas;
  • Pastatų priežiūra reglamentuojančių įstatymų išmanymas;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, reiklumas, atidumas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas.

Privalumai:
  • Energetikos darbuotojo pažymėjimas;
  • Leidimai dirbti su šaldymo bei oro kondicionavimo įranga, šiluminiais siurbliais.

Įmonė siūlo

  • Savirealizacijos galimybes sparčiai augančioje įmonėje;
  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Finansinius priedus, priklausančius nuo įmonės bendrų rezultatų bei asmeninio indėlio.

Atlyginimas

Nuo 4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą užsienio šalyse.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio Europos rinkose.