Telia

Verslo klientų aptarnavimo ir pardavimo specialistas (-ė) telefonu

Vilnius - Telia
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Mes esame

Kaip tik dabar turime laisvą vietą Telia verslo klientų aptarnavimo ir pardavimo komandoje ir ieškome žmogaus, kuris sustiprintų ją savo talentu. Aš esu Dionizas Zdanevičius, vadovaujantis puikiai verslo klientų aptarnavimo ir pardavimo komandai. Sudominau ir nori sužinoti daugiau?

Tavo naujas iššūkis?

Tavo darbas – pasirūpinti klientų poreikiais, spręsti sudėtingas situacijas, patarti jiems bei padėti pasirinkti tinkamus produktus ir paslaugas. Darbas smagus ir su daug atsakomybės. Nors bendraujant su klientais daug laiko teks dirbti savarankiškai, komanda ir aš tau daug padėsiu. Vadovai čia yra žinomi kaip puoselėjantys talentus ir padedantys žmonėms augti. Esi pasiruošęs žengti kitą savo karjeros žingsnį? Tuomet, kviečiame pas mus.

Klientų aptarnavimo ir pardavimo komandoje ir ten sukauptos žinios atveria plačias karjeros galimybės. Mes nuolat tobulėjame, todėl tavo galimybės augti pardavimų bei aptarnavimo srityje – neribotos. Kartu su savo 11 žmonių komanda kursite sėkmę.

Koks esi tu?

Būsi mūsų atstovas, taigi, svarbu, kad būtum paslaugus. Žinoma, turi sėkmingos pardavimų patirties. Svarbu, kad gali save tinkamai išreikšti lietuvių ir anglų kalbomis tiek raštu, tiek žodžiu.

Tavo asmenybė:

Esi orientuotas į sprendimus

Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius

Turi klientų aptarnavimo ir pardavimų patirties (privalumas-skambučių centro patirtis)

Lietuvių ir anglų kalbų įgūdžiai

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 1000 Eur iki 1200 Eur (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna mėnesinius priedus, kurių vidurkis 300 Eur (neatskaičius mokesčių). Svarbu, kad dydis - neribojamas, priklausantis nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

  • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
  • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
  • Papildomos atostogų dienos;
  • Lanksčios darbo sąlygos;
  • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
  • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
  • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių

Jei nori tapti mano komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Drąsiai kreipkis – mes vis dar ieškome kandidatų.

Prisijunk prie Telia!
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (131)

Jus taip pat gali sudominti: