Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „TELE2“
Daugiau apie įmonę »

Verslo pardavimo augimo vadybininkas

Klaipėda - UAB „TELE2“

Labas!

Šiuo metu ieškome Verslo pardavimų augimo vadybininko Klaipėdoje, kurio atsakomybė dirbti su esamų smulkaus ir vidutinio verslo segmento klientų krepšeliu.

Vien per pastaruosius metus "Tele2" verslo klientų skaičius iššaugo beveik 10 proc. ir tai tik pradžia. Verslo sektorius yra prioritetinė įmonės kryptis, o augimas nulėmė ir stiprios komandos poreikį – šiuo metu ieškome patyrusio specialisto, norinčio būti šio augimo dalimi.

Darbas "Tele2" su verslo klientais – kur kas daugiau nei pardavimai. Sieksime būti verslo konsultantais, išmanančiais įvairių verslų specifiką. Kartu su kiečiausio pardavėjo statusu stiprinsi ir turėsi puikų verslo procesų supratimą, išmanysi technologinius procesus, gebėsi įžvelgti ir pasiūlyti sprendimus. Savo užnugaryje turėsi vidines įmonės komandas - analitikus, produktų vadovus, techninio aptarnavimo specialistus, kt. - kurių pajėgumus galėsi apjungti tikslams pasiekti. Nori tapti komandos dalimi - come on board!


Pagrindinės atsakomybės:

 • naujų klientų perėmimas iš pritraukimo komandos ir popardaviminis jų aptarnavimas pajungiant paslaugas;
 • kontakto su esamais verslo klientais palaikymas ir naujų pardavimo projektų jiems inicijavimas;
 • klientų konsultavimas dėl jiems tinkamiausių telekomunikacinių sprendimų ir produktų, siekiant suteikti klientui maksimalią paslaugų vertę;
 • pardavimo projektų uždarymas tiesioginių susitikimų ir derybų metu;
 • kasdieninių verslo klientų užklausų sprendimas ir pagalbos jiems suteikimas;
 • informacijos analizavimas ir fiksavimas klientų duomenų bazėse.

Reikalavimai:

 • 2 m. sėkminga pardavimų verslui patirtis ir tai įrodantys rezultatai (patirtis su klientų išlaikymu - privalumas);
 • patirtis ruošiant pasiūlymus klientams: gebėjimas analizuoti duomenis, identifikuoti galimas naudas ir rizikas;
 • komforto jausmas savarankiškai planuojant ir turint aiškų darbų grafiką;
 • ilgalaikių, patikimų santykių kūrimo su klientais/komanda patirties pavyzdžiai;
 • komforto jausmas dirbant itin dinamiškoje pozicijoje ir dideliu tempu;
 • patirtis parduodant sprendimus ir gilinantis į skirtingų verslų procesus - privalumas.

Darbui bus reikalingas nuosavas automobilis (panaudos sąlygomis).

Bazinis atlyginimas - nuo 1150 Eur, su priedais siekia 3500 Eur ir daugiau (neatskaičius mokesčių). Atlyginimo dydis nėra ribojamas, priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!Esant papildomiems klausimams apie poziciją, drąsiai skambink Viktorijai Valentinei .
UAB „TELE2“

UAB „TELE2“

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​
informacija apie UAB „TELE2“
3845 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
164
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2138 €
25% uždirba 2138-3027 €
25% uždirba 3027-4377 €
25% uždirba nuo 4377 €