Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Atranka360

Verslo pardavimų vadybininkas (-ė)

2450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - Atranka360

Apie įmonę:

Finbee - tarpusavio skolinimo ir sutelktinio finansavimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms ir verslui. Finbee Lietuvoje veikia jau daugiau nei 6 metus, per kuriuos padėjome daugiau nei 12 000 žmonių bei daugiau nei 2 500 Lietuvos verslų pasiskolinti. Platformoje užsiregistravę daugiau nei 22 000 investuotojų. Finbee komandoje dirba 30 puikių žmonių.

Darbo pobūdis:

  • Turimo produkto plėtra, pardavimų skatinimas.
  • Proaktyvi komunikacija su potencialiais klientais.
  • Partnerysčių ieškojimas, jų įgyvendinimas.
  • Glaudus bendradarbiavimas su marketingo komanda siekiant įgyvendinti galimybes.
  • Naujų produktų pardavimų strategijos formavimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Bent vienų metų patirtis pardavimų srityje. Ankstesnis darbas finansinių paslaugų įmonėje bus laikomas privalumu.
  • Komunikabilumas bei gebėjimas užmegzti asmeninį ryšį.
  • Gebėjimas vienu metu dirbti su keliais klientais bei greitai apdoroti informaciją.
  • Orientacija į rezultatą.
  • Iniciatyvumas ir motyvacija.

Įmonė siūlo:

  • Priedus už pasiektus rezultatus.
  • Galimybę augti ir tobulėti sparčiai augančioje fintech kompanijoje.
  • Profesionalius, draugiškus ir pasirengusius padėti kolegas.

Atlyginimas

2450 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ priedai.
Atranka360

Atranka360

Šios atrankos partneris - Atranka360.
Norite šilto ir profesionalaus bendravimo? Tada tai mes! Jau 18 metų taikliai ir betarpiškai vykdome personalo atrankas.

Kyla klausimų dėl šios pozicijos?
SUSISIEKIME!
Eglė Ieškote darbo? Darbuotojo? Profesinės krypties? Galime padėti!

  • Personalo paieška ir atranka;
  • Daugiau darbo pasiūlymų;
  • Karjeros konsultacijos.

Tapkite FB ir Linkedin draugais ir gaukite naujienas apie laisvas darbo vietas!