Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Telia
Daugiau apie įmonę »

Verslo paslaugų vadybininkas (-ė) Vilniuje

Vilnius - Telia

Mes esame

Esu Ugnė Bižanaitė-Pauliukienė profesionalios, talentingos ir kūrybiškos Verslo klientų paslaugų valdymo komandos vadovė. Šiuo metu mes ieškome Verslo paslaugų vadybininko (-ės) Vilniuje, kuris (-i) sustiprintų komandą savo talentu ir patirtimi.

Tavo naujas iššūkis?

Jeigu mėgsti padėti kolegoms ir klientams, puikiai jautiesi novatoriškoje ir dinamiškoje aplinkoje, aktyviai sieki geriausių rezultatų, mėgsti iššūkius ir technologijas – ši darbo vieta yra Tavo galimybė. Tavo darbas – pagalba pardavimų vadybininkas ir klientams:

· Rengiant pasiūlymus verslo klientams

· Analizuojant turimas paslaugas bei suformuojant geriausius pasiūlymus

· Sprendžiant klientų problemas

· Ieškant sprendimų nestandartinėse situacijose

· Parduodant įmonės paslaugas

· Ruošiant ir archyvuojant dokumentus

Koks esi tu?

Esi, savarankiška, kruopšti, komunikabili, nepriklausoma ir veržli asmenybė. Tuo pat metu esi komandos žaidėjas (-a), kuriam (-iai) artima įtraukianti komandinė dvasią. Labai vertini ryžtą siekti rezultatų, smalsumą ir kūrybiškumą, tačiau svarbiausia, kad sąžiningumas ir žodžio laikymaisi prieš klientą ir komandą Tau būtų gyvenimo dalis.

Jei esi kruopštus, atsakingas, mėgsti bendrauti su kolegomis, gebi vienu metu kokybiškai atlikti ne vieną skirtingą darbą ir tuo mėgaujiesi – ši darbo vieta yra Tavo galimybė.

Tavo asmenybė:

· Atsakingas

· Dėmesingas klientams ir kolegoms

· Noriai ir greitai mokaisi naujų dalykų

· Atviras iššūkiams

· Bendradarbiaujantis

· Orientuotas į rezultatus

· Imlus

· Pozityvus

Tavo patirtis:

· Turi kompetenciją informacinių technologijų ir telekomunikacijų srityje

· Turi patirties paslaugų/produktų pardavimų srityje

· Gebi užmegzti ir palaikyti santykius su klientais

· Moki anglų kalbą (kalbėti, rašyti, skaityti).
Mes tikime, kad žmonės geriausiai atsiskleidžia į tikslus orientuotoje bei vertybėmis pagrįstoje kultūroje – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į „Telia“- tavo naujų didelių galimybių namus. Prisijungęs(-usi) prie mūsų, tu būsi svarbi įdomios kelionės dalis „Telia“ tampant naujos kartos telekomunikacijų kompanija. Pažadame tau, kad šioje kelionėje padėsime augti tiek profesiškai, tiek kaip asmenybei. Mes tikime asmenine lyderyste, todėl pats(-i) būsi atsakingas(-a) už savirealizaciją bei puikiausių rezultatų pasiekimą. IT ir telekomunikacijos nėra tik mūsų verslas – tai, tuo pačiu, ir mūsų didžiausia aistra, tad prisijungęs(-usi) prie talentingų žmonių komandos prisidėsi ne tik prie efektyvesnio verslo, bet ir geresnio gyvenimo sprendimų kūrimo.
Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 1050 Eur (neatskaičius mokesčių). ) ir metinius priedus, kurių dydis priklauso nuo pasiektų tavo ir kompanijos rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui parengtas papildomų naudų krepšelis į kurį įeina:
  • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
  • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
  • Papildomos atostogų dienos;
  • Lanksčios darbo sąlygos;
  • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
  • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
  • 19000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių.

Sudomino?

Jei nori tapti mano komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą!
Telia

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.

Panašūs skelbimai: