Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „DMK LT“

Verslo plėtros vadovas (-ė)

5000-8000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „DMK LT“

Darbo pobūdis

Verslo plėtra Lietuvoje ir užsienyje, tikslų ir rodiklių formavimas, strategijos kūrimas;
Plėtros užsienio rinkose galimybių analizė, planavimas, veiklos įgyvendinimas bei kuravimas;
Nuolatinis rinkos ir konkurencinės aplinkos analizės stebėjimas, strateginio veiksmų plano rengimas;
Naujų idėjų generavimas, procesų optimizavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė kaip 5 metų sėkminga verslo plėtros, valdymo, strateginio planavimo ir veiklos efektyvumo valdymo patirtis, pageidautina medicinos srityje.
Strateginis mąstymas, orientacija į rezultatą;
Gebėjimas priimti sprendimus ir juos įgyvendinti;
Puikios anglų kalbos žinios;
Verslo procesų išmanymas, pardavimų strategijos formavimo ir įgyvendinimo patirtis.

Dinamišką ir atsakingą darbą augančioje, perspektyvioje įmonėje;
Iššūkius ir galimybes, leidžiančias augti tiek asmenine, tiek profesine prasme;
Komandišką atmosferą.

Atlyginimas

5000-8000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Inovatyvi ir moderni įmonė REVÙ CLINIC nenustoja augti ir ieško naujų kolektyvo narių. Dabar turite galimybę prisijungti prie svajonių komandos!
informacija apie UAB „DMK LT“
2322 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
80
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1457 €
25% uždirba 1457-2093 €
25% uždirba 2093-2590 €
25% uždirba nuo 2590 €