Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „TELE2“
Daugiau apie įmonę »

Verslo sprendimų pardavimo projektų vadovas

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „TELE2“

Labas!

"Tele2" verslo sprendimų komanda ieško kolegos, kuris gerai išmano telekomunikacijų ar technologijų rinką, jau turi patirties dirbant su išoriniais partneriais ir drąsiai gali diskutuoti apie maršrutizatorius ar telemetrijos sprendimus. Jeigu technologinių sprendimų išmanymas ir išorinių partnerių valdymas yra tavo „arkliukas“ – kviečiame aplikuoti.


Tavo atsakomybės:
  • naujų partnerių paieška, derybos, santykių palaikymas;
  • glaudus bendradarbiavimas su esamais partneriais, produkto tobulinimo ir kokybės užtikrinimas;
  • verslo sprendimų mokymai Tele2 pardavimų komandai;
  • telemetrijos produkto techninis palaikymas ir konsultacija vadybai sudėtingesniais atvejais.

Reikalavimai:

  • telekomunikacijų/technologijų rinkos išmanymas;
  • bent 2 m. sėkminga pardavimų B2B srityje patirtis;
  • patirtis dirbant su išoriniais partneriais;
  • superiniai komunikaciniai įgūdžiai;
  • projektų valdymo patirtis - privalumas;
  • anglų kalbos įgūdžiai - privalumas.

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia Tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi Tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš Tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinis atlyginimas nuo 2000 eur (neatskaičius mokesčių), priedai priklausantys nuo rezultatų.
UAB „TELE2“

UAB „TELE2“

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​
informacija apie UAB „TELE2“
3572 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2000 €
25% uždirba 2000-2865 €
25% uždirba 2865-4172 €
25% uždirba nuo 4172 €

Panašūs skelbimai: