Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Contour Lab"
Daugiau apie įmonę »

Verslo valdymo sistemų diegimo projektų vadovas (-ė) be patirties

450–3500 Eur
Vilnius - UAB "Contour Lab"

Darbo pobūdis

Esame nedidelė, bet ambicinga verslo valdymo sistemų kūrėjų komanda. Plečiame savo veiklą ir ieškome kūrybingų, analitiškai mąstančių žmonių, kurie mėgsta ir nori dalyvauti IT projektuose, nebijo iššūkių ir atsakomybės bei yra pasiruošę nuolat mokytis.

Priimame žmones be patirties ir išauginame iki geriausių specialistų Lietuvoje. :-)

Priklausomai nuo kvalifikacijos ir projekto sudėtingumo, galėsite atlikti vieną ar kelis pasirinktus vaidmenis projektuose.
 • Koordinatorius: bendrauja su užsakovu, priima užklausas, derina darbų kainą, skirsto užduotis, kontroliuoja planų vykdymą.
 • Testuotojas: patikrina programuotojų atliktus darbus, fiksuoja klaidas, užtikrina nepriekaištingą produkto kokybę.
 • Problemų sprendėjas: įsigilina į vartotojų problemas ir iš jas sprendžia.
 • Derintojas: adaptuoja programą pagal kliento poreikius: aprašo vartotojų teises, derina vartotojo sąsajas, adaptuoja ataskaitas, aprašo taisykles.
 • Apskaitos konsultantas. Atlieka apmokymus ir konsultuoja vartotojus buhalterinės apskaitos automatizacijos klausimais. Šis vaidmuo reikalauja patirties, todėl galimas maždaug po pusės metų darbo, pradedant nuo paprastų projektų.
 • Procesų konsultantas. Atlieka apmokymus ir konsultuoja vartotojus verslo procesų automatizacijos klausimais. Šis vaidmuo galimas maždaug po pusės metų darbo, pradedant nuo nesudėtingų projektų.
 • Projektuotojas. Projektuoja naujas programos funkcijas. Šis vaidmuo galimas maždaug po metų darbo, pradedant nuo nesudėtingų projektų.
 • Ekspertas. Analizuoja klientų verslo procesus, nusprendžia kaip juos automatizuoti, sudaro diegimo planą, kontroliuoja diegimą, projektuoja sudėtingus programos modulius, konsultuoja kitus projekto dalyvius, apmoko naujus darbuotojus. Šis vaidmuo galimas maždaug po trejų metų darbo.

Reikalavimai

Kandidatai turi būti kūrybingi, turėti analitinį mastymą, gebėti lengvai orientuotis sudėtingose informacinėse sistemose, greitai mokytis, būti lojaliais. Jie turi būti darbštūs, siekiantys tobulėti ir uždirbti, o ne gauti, pinigus. Jūsų atlyginimas priklausys nuo pasiektų rezultatų, o ne praleistų valandų skaičiaus darbe. Jei norite atsėdėti darbe 8 valandas ir gauti algą, jums šis darbas netiks.

Mes jums siūlome

 • spartaus profesinio tobulėjimo galimybes;
 • neformalų valdymo stilių ir maksimalią saviraiškos laisvę, kurią tik leidžia jūsų kompetencija;
 • galimybę uždirbti tiek pinigų, kiek norite ir galite: aiškią ir sąžiningą atlyginimo priklausomybę nuo darbo rezultatų ir patyrusį vadovą, finansiškai suinteresuotą, kad uždirbtumėte kuo daugiau;
 • dalyvavimą inovatyvaus pasaulinio lygio produkto kūrime;

Atlyginimas

450–3500 Eur atskaičiavus mokesčius
UAB "Contour Lab"

UAB "Contour Lab"

UAB "Contour Lab" vysto ERP sistemą Contour Enterprise.
Įmonės branduolį sudaro specialistai, turintys unikalią patirtį apskaitos ir verslo procesų analizės, optimizavimo bei automatizavimo srityje.

Plačiau: www.contourenterprise.lt
Informacija apie UAB "Contour Lab"
1030 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Oleg Kovalevskij

Panašūs skelbimai: