Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Osama“

Vadybininkas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Osama“

Darbo pobūdis

Darbas Šiaurės regione (Šiauliai-Panevėžys ir apskritys);
Darbas su termo prekėmis (apie 400 SKU);
Darbas su esamais klientais: asortimento priežiūra, formavimas, akcijų organizavimas, užsakymų darymas;
Naujų klientų paieška, derybos su jais, asortimento formavimas, komercinių sąlygų derinimas;
Pasiūlymų rengimas, klientų vizitavimas, užsakymų monitoringas, prekių užsakymai;
Ataskaitų rengimas, duomenų analizavimas;
Darbo santykis (biuras/kelionės) 30/70.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis prekyboje (FMCG segmente patirtis privalumas);
Orientacija į rezultatą;
Darbas kompiuteriu, Exel, Word;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Gebėjimas bei noras dirbti savarankiškai mokėjimas planuoti, prisiimti atsakomybę už pardavimo procesą ir rezultatą;
Organizuotumas, atidumas detalėms;
Asmeninės savybės: atkaklumas, savarankiškumas, sąžiningumas, pozityvumas, gebėjimas nuoširdžiai rūpintis klientu ir jo poreikiais;
Vairuotojo pažymėjimas (B).

Įmonė siūlo

Socialines garantijas ir visada laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta biure, kompiuteris, telefonas, įmonės automobilis darbui ir ne tik);
Įmonės įsitraukimo renginiai, nemokama kava, gėrimai biure;
Lankstų darbo grafiką;

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Priedai už pasiektus rezultatus;
Su perspektyva didėti;

Informuosime tik atrinktus kandidatus
UAB „Osama“

UAB „Osama“

UAB „Osama“ – daugiau nei dvidešimt metų sėkmingai veikianti įmonė, užsiimanti plataus vartojimo prekių prekyba Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Įmonė teikia distribucijos paslaugas puikiai žinomiems prekiniams ženklams tiek tarptautiniu mąstu, tiek Lietuvoje: „Kubuś“ ir
„Tymbark“, „Kauno grūdai“, „Gritė“, "Forevers", "Iceco", "Dora", "Lukšių pieninė", "Fini", "Karums" bei kelioms dešimtims kitų.
informacija apie UAB „Osama“
2770 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
111
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1650 €
25% uždirba 1650-2102 €
25% uždirba 2102-3095 €
25% uždirba nuo 3095 €