Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Greitoji žirafa“

VETERINARIJOS FELČERIS (-Ė)

500-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Greitoji žirafa“

Mūsų pasiūlymas

Pritaikykite savo žinias, patirtį stabilioje, žinomoje klinikoje, tapkite nedidelės profesionalų komandos dalimi. Užtikrinsime patogias darbui sąlygas, šiuolaikiškas darbo priemones, darbo drabužius ir asmenines apsaugos priemones, sąlygas patogioms poilsio pertraukėlėms, galimybę nuolat kelti savo kvalifikaciją, lanksčiai derinamą darbo grafiką; jaukias kolektyvo tradicijas, pagarbą Jūsų asmenybei ir sąžiningą atlyginimą. Lauksime Jūsų CV. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės užduotys ir darbo sąlygos

Šiame darbe asistuosite vet.gydytojui pacientų priėmimo metu: fiksuosite gyvūnus apžiūros metu, suleisite vaistus, paruošite ir pajungsite infuzines sistemas, statysite veninį kateterį, paruošite operacinę ir asistuosite operacijų metu, asistuosite rentgeno ir echoskopijos procedūrų metu, paruošite med. inventorių ir priemones darbui, atliksite kraujo tyrimus, pasirūpinsite stacionarizuotų gyvūnų priežiūra, klinikos tvarka ir švara.
Tikimės, kad bendrausite su klientais (kai reikės pagalbos komandai, perduosite gydytojo nurodymus ir rekomendacijas, užregistruosite klientą vizitui, priimsite apmokėjimą) pagelbėsite gydytojui pildyti dokumentus ir vykdyti inventorizaciją.
Klinika dirba visą parą, todėl dirbame pamainomis (24 val. pamaina ir dieninė -12 val. - pamaina nuo 9 val.).

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Lauksime Jūsų CV jau šiandien, jei turite veterinarijos felčerio išsilavinimą, tokio darbo patirties ir profesinių įgūdžių. Džiaugsimės, jei mokate dirbti komandoje ir gebate sinchronizuotis su komandos nariu – t.y. greit susivokti, ką reikia daryti. Manome, kad šiame darbe būtina mylėti gyvūnus, išmanyti jų elgseną ir mokėti su jais elgtis. O jei mokate užjausti ir išsigandusį augintinio šeimininką bei padėti jam nusiraminti – esate būsimas mūsų kolektyvo narys.
Jūsų užsienio kalbų žinias vertinsime kaip privalumą.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas
UAB „Greitoji žirafa“

UAB „Greitoji žirafa“

UAB “Greitoji žirafa” – jau daugiau, nei dešimtmetį sėkmingai dirbanti, klientų ir mažųjų pacientų vertinama veterinarijos klinika. Tikime filosofo I.Kanto žodžiais “Apie žmogaus širdį galima spręsti iš to, kaip jis elgiasi su gyvūnais”, todėl džiaugiamės savo profesionalia ir didelės širdies komanda, patikimai besirūpinančia pacientais kiekvieną dieną. Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje ir Youtube kanale
Ilgalaikiam bendradarbiavimui į komandą kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Greitoji žirafa“
1302 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.