UAB „Pet City“
Daugiau apie įmonę »

Veterinarijos gydytojas (-a)

Vilnius - UAB „Pet City“

Darbo pobūdis

Ieškome empatiško ir profesionalaus veterinarijos gydytojo savo Kolektyvo papildymui.
Jeigu Tavo rankose nurimsta net ir didžiausias smarkuolis, o darbo instrumentai - ne interjero detalės, norėtume susipažinti. Tikimės, kad myli gyvūnus, išmanai jų gydymo subtilybes ir esi visuomet pasiruošęs nuraminti, patarti bei padėti.
  • Smulkių gyvūnų gydymas;
  • Darbo veiklos organizavimas;
  • Procesų valdymas;
  • Komandinės dvasios kolektyve palaikymas;
  • Profesionalus klientų aptarnavimas.

Reikalavimai

  • Veterinarinės gydymo praktikos su smulkiais gyvūnais patirtis;
  • Labai geri bendravimo įgūdžiai ir atvirumas;
  • Geros lietuvių, anglų kalbų žinios (rusų kalbos žinios - privalumas);
  • Gebėjimas valdyti ir spręsti stresines situacijas;
  • Asmeninė motyvacija ir noras plėsti gyvūnų priežiūros kultūrą;
  • Pozityvumas, patikimumas ir atsakingumas;
  • Tave gali rekomenduoti ankstesnis darbdavys arba patenkinti gyvūnų savininkai.

Mes jums siūlome

  • Profesionalius apmokymus bei vakarietišką veterinarinės veiklos patirtį;
  • Mokymus ir patirties pasisėmimą klinikose Baltijos šalyse;
  • Darbą su aukščiausios kokybės diagnostine įranga, gyvūnų prekėmis, paslaugomis bei tai mylinčiu daryti kolektyvu;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Galimybę augti kartu su nauju požiūriu į gyvūnus;
  • Konkurencingą atlygį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

PetCity – tai naujos bei unikalios koncepcijos projektas Baltijos šalyse.
Po vienu stogu sutelkta geriausių paslaugų bei produktų simbiozė – PetCity gyvūnų šeimininkams gali suteikti visas būtiniausias priemones, įskaitant mitybą (šlapius, sausus bei šaldytus maistus), kokybiškus aksesuarus bei priemones, taip pat ir puikiai žinomus produktus, medikamentus; pasiūlyti aukščiausio lygio Veterinarijos paslaugas, gyvūnų priežiūrą, viešbučius bei treniruotes. PetCity principas – visos gyvūnui skirtos paslaugos po vienu stogu – ir tik pačios aukščiausios kokybės.
Informacija apie UAB „Pet City“
1267 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius