Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Kaivana“

Veterinarijos gydytojas/vaistininkas

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Kaivana“

Darbo pobūdis

Reikalingi turintys ir neturintys specializacijas veterinarijos gydytojai, darbui smulkių gyvūnų veterinarijos klinikoje.Vet. vaistininkai.

Reikalavimai

Veterinarinė ir farmacine licencija;
Noras tobulet ir siekti kuo aukštesnių tikslu profesineje veikloje;
Galvojantys, kad darbas yra tik tai, kas trukdo laisvalaikiui, hobiams ir šeimai, siulome nesivarginti ir negaišint savo ir mūsų laiko.

Mes jums siūlome

Puikų darbą su neribotom tobulėjimo galimybėm;
Darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, mums prioritetas visom prasmėm.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Specializuoti vet. gydytojai nuo 2500 Eur
Ne specializuoti bet su patirtim nuo 1800 Eur
Ne specializuoti be patirties nuo 1100 Eur
Vet.vaistininkai nuo 1100Eur

Didmennine mažmeninė prekyba ir paslaugos.
informacija apie UAB „Kaivana“
1391 €
Vid. atlyginimas bruto
48
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 854 €
25% uždirba 854-1478 €
25% uždirba 1478-1760 €
25% uždirba nuo 1760 €