Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Hanner“

VIDAUS AUDITORIUS (-Ė)

2500-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Hanner“

Darbo pobūdis

  • Įmonės veiklos procesų analizė bei vertinimas;
  • Vertinimo išvadų pateikimas ir pagrindimas;
  • Veiklos procesų tobulinimo rekomendacijų pateikimas;
  • Įmonės struktūrinių padalinių, atliktų darbų, pateiktų dokumentų ir parengtų ataskaitų auditų vykdymas;
  • Audito ataskaitų bei rekomendacijų veiklos tobulinimui teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomika, verslo vystymas, kokybės vadyba);
  • Panašaus darbo patirtis (ne mažesnė nei 2 metai);
  • Verslo procesų valdymo patirtis (privalumas);
  • Kokybės vadybos sistemų valdymo ir vidaus auditų vykdymo patirtis (privalumas);
  • Gebėjimas sisteminti informaciją, analizuoti duomenis ir pateikti apibendrintas išvadas;
  • Gebėjimas skaityti inžinerinius brėžinius ir suprasti pateiktus sprendinius;
  • Darbštumas, kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Organizuotumas, puikūs laiko ir darbų planavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą;
  • Karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus.

Atlyginimas

2500-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą užsienio šalyse.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio Europos rinkose.
informacija apie UAB „Hanner“
4853 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2975 €
25% uždirba 2975-3636 €
25% uždirba 3636-4997 €
25% uždirba nuo 4997 €