Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Nordcurrent Group“

VIDEO ŽAIDIMŲ PROGRAMUOTOJAS (-A)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Nordcurrent Group“

Darbo pobūdis

Video žaidimų programavimas.

Reikalavimai

C/C++ programavimo įgūdžiai;
Noras kurti žaidimus.

Privalumai:
Objective-C;
Java;
Android platformos žinios;
Patirtis naudojant DirectX arba Open GL;
Pagrindinių 3D algoritmų žinios;
Anglų, rusų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir kūrybinį darbą;
Motyvuojantį atlyginimą, puikias saviraiškos, mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Jaukią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
Poilsiui: Laisvalaikio zonas su retro ir moderniausiomis konsolėmis, stalo žaidimais bei stalo futbolu. Techninių vadovėlių biblioteką. Šviežius vaisius, gausų karštų gėrimų pasirinkimą, penktadieninius pusryčius.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Nordcurrent“ yra didžiausia žaidimų kūrimo ir leidybos studija Lietuvoje. Įkurta 2002-aisiais, studija sėkmingai kuria ir leidžia mobilius žaidimus, iš kurių labiausiai išgarsėjo „Cooking Fever“, „Murder in the Alps“, „Sniper Arena“. Šie žaidimai visame pasaulyje sulaukė daugiau nei 100 milijonų vartotojų.
Iki šiol išleidome daugiau nei 50 žaidimų skirtingoms platformoms. Nordcurrent studijoje nuolat kuriame naujus žaidimus, vienu metu įgyvendiname daugiau nei 10 naujų žaidimų projektų.
Pagrindinis Nordcurrent biuras yra Vilniuje, taip pat turime studiją Odesoje. Šiuo metu mūsų kompanijoje dirba virš 180 žmonių.

informacija apie UAB „Nordcurrent Group“
3253 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
119
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2083 €
25% uždirba 2083-2810 €
25% uždirba 2810-3967 €
25% uždirba nuo 3967 €