Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Big Gain“

Viešbučio administratorius (-ė)

500-550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Big Gain“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario – administratoriaus, kuris:
  • Svečiams būtų mūsų nuostabaus ir išskirtinio viešbučio ambasadorius;
  • Su šypsena priimtų ir išlydėtų svečius;
  • Pasirūpintų visapusiu svečių patogumu (patartų, padėtų);
  • Įvestų užsakymus į viešbučio sistemą bei priimtų mokėjimus;
  • Pagelbėtų svečiams su bagažu (viešbutyje nėra lifto);
  • Atliktų kitus jam pavestus einamuosius darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Mokėti anglų ir rusų kalbas;
  • Mokėti maloniai bendrauti ir paslaugiai aptarnauti svečius;
  • Domėtis miesto naujovėmis, restoranų naujienomis ir renginiais;
  • Būti nuovokus, organizuotas ir žingeidus;
  • Ankstesnė darbo viešbučio registratūroje patirtis - privalumas;
  • Ankstesnė darbo patirtis užsienyje - privalumas.

Viso kito išmokysime vietoje. Jei naujasis komandos narys turės kitų talentų, juos skatinsime ir puoselėsime.

Naujasis komandos narys nuo pirmos minutės įsilies į dinamišką viešbučio gyvenimą, kuriame bendraus su įvairių tautybių ir kultūrų žmonėmis, kuriems atstovaus Vilnių bei mūsų viešbutį.

Siūlome:
  • Pamaininį darbą slekančiu grafiku (7:00 - 19:00, trys darbo pamainos, trys laisvos);
  • Nemokamą maitinimą darbo metu;
  • Priedus už papildomų paslaugų pardavimus;
  • Saviraiškos ir savirealizacijos galimybes;
  • Mokymus;
  • Karjeros galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

500-550 €/mėn. į rankas

UAB „Big Gain“ valdo 4 žvaigždučių viešbutį „Moon Garden“ ir to paties pavadinimo restoraną. Viešbutis išsiskiria savo padėtimi Vilniaus senamiestyje ir prabangiu bei skoningu interjeru. Tai vienas naujausių, gražiausių ir geriausiai vertinamų viešbučių Lietuvos sostinėje.

Mūsų klientai – pasitūrintys, aukščiausio lygio paslaugas ir stilių vertinantys žmonės. Art viešbutyje „Moon Garden“ jie mėgaujasi išskirtine prabanga ir nekasdieniu dėmesiu detalėms.

Unikali viešbučio aplinka mūsų svečius pasitinka vos įžengus pro duris ir lydi kiekviename žingsnyje. Visi iš 18 mūsų viešbučio kambarių yra įrengti skirtingai ir savitai, tačiau kokybiškai bei prašmatniai. Netgi pusryčius pateikiame netradiciškai, tačiau efektingai. Viską darome tam, kad kiekvienas svečias jaustų individualų dėmesį Jam ir mėgautųsi nepriekaištingu poilsiu.

Mūsų pastangos liko pastebėtos. Jau dabar esame vienas gražiausių ir geriausiai vertinamų viešbučių Vilniuje.
informacija apie UAB „Big Gain“
953 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.