Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „CENTRUM“

Viešbučio portjė

Nuo 660 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „CENTRUM“

Darbo pobūdis

Keturių žvaigždučių viešbučiui "Artis Centrum Hotels" ieškome portjė darbuotojo pilnu etatu, slenkančiu grafiku, dirbant vieną parą, 3 paros poilsio.
Svečių pasitikimas, bagažo nunešimas, konferencijų centro, restorano paruošimas renginiams, įvairių svečių problemų sprendimas, pagalba, o kartais tiesiog malonus pokalbis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Komunikabilumas ir noras bendrauti su klientais
  • Atsakingumas
  • Punktualumas
  • Atidumas detalėms bei dėmesingumas
  • Anglų kalba; Rusų kalba didelis privalumas
  • Reprezentatyvi išvaizda

Įmonė siūlo

  • Maloni ir draugiška darbo aplinka
  • Įskaičiuotas maitinimas darbo metu
  • Karjeros galimybės įmonės viduje

Atlyginimas

Nuo 660 €/mėn. į rankas

UAB Centrum istorija prasidėjo 1996 įkūrus vieną iš pirmųjų privačių viešbučių Lietuvoje - „Grata by Centrum Hotels“. Per daugiau nei 27 metus įmonė išaugo į sėkmingą viešbučių tinklą ir šiuo metu valdo „Artis“, esantį Vilniaus senamiesčio širdyje, „Ratonda Centrum Hotels“, įkurtą pačiame Vilniaus centre ir „Monika Centrum Hotels“, kuris yra Latvijos sostinės Rygos kultūriname-istoriniame centre.
Augindami verslą ir ieškodami plėtros galimybių liekame ištikimi savo vertybėms ir unikalumui: autentiška lokacija ir architektūra, platus paslaugų spektras pagal kiekvieno kliento poreikį, svetingumo tradicijos bei dėmesingumas užtikrina namų atmosferos pojūtį.
Ar norėtum prisidėti ir tęsti mūsų sėkmės istoriją? Prisijunk prie mūsų komandos!