Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „CENTRUM“

Portjė - Viešbučio administratorius (-ė), naktinis 0,75 etatu

650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „CENTRUM“

Darbo pobūdis

Ieškome viešbučio administratoriaus 0.75 etatu TIK NAKTINĖMS pamainoms slenkančiu grafiku (kas trečia naktis) jaukiam 4 žvaigždučių viešbučiui Ratonda Centrum Hotels.

Darbo pobūdis: Svečių pasitikimas, įregistravimas, įvairių svečių problemų sprendimas, atsiskaitymų vykdymas ir sąskaitų išrašymas, pagalba, darbas su viešbučio valdymo sistema, o kartais tiesiog malonus pokalbis. 😊
Pasiūlymas puikiai tinka studentams arba ieškantiems papildomo darbo.

Reikalavimai darbuotojui

✔️Puiki anglų kalba. Rusų kalba būtų didelis privalumas.
✔️Reprezentatyvi išvaizda.
✔️Atidumas detalėms bei dėmesingumas.
✔️Komunikabilumas ir noras bendrauti su klientais.
✔️Greita orientacija.

Įmonė siūlo

✔️Draugišką ir dinamišką darbo aplinką;
✔️Profesionalų ir darbingą kolektyvą ir jo pagalbą;
✔️Galimybes įgyvendinti savo idėjas;
✔️Galimybes profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui;
✔️Įskaičiuotą maitinimą/kavą/arbatą darbo metu;
✔️Parkavimo vietą automobiliui;
✔️Galimybes karjerai- įmonei priklauso 3 viešbučiai Vilniaus mieste
Atlyginimas
Nuo 650 €/mėn. į rankas

Atlyginimas

650 €/mėn. į rankas

UAB Centrum istorija prasidėjo 1996 įkūrus vieną iš pirmųjų privačių viešbučių Lietuvoje - „Grata by Centrum Hotels“. Per daugiau nei 27 metus įmonė išaugo į sėkmingą viešbučių tinklą ir šiuo metu valdo „Artis“, esantį Vilniaus senamiesčio širdyje, „Ratonda Centrum Hotels“, įkurtą pačiame Vilniaus centre ir „Monika Centrum Hotels“, kuris yra Latvijos sostinės Rygos kultūriname-istoriniame centre.
Augindami verslą ir ieškodami plėtros galimybių liekame ištikimi savo vertybėms ir unikalumui: autentiška lokacija ir architektūra, platus paslaugų spektras pagal kiekvieno kliento poreikį, svetingumo tradicijos bei dėmesingumas užtikrina namų atmosferos pojūtį.
Ar norėtum prisidėti ir tęsti mūsų sėkmės istoriją? Prisijunk prie mūsų komandos!